Antalya Borabey Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Her sektörde olduğu gibi, evden eve nakliyat sektöründe fiyat politikaları belli başlı değişkenlere göre hesaplanır. Sektördeki firmalar, profesyonel ve kaliteli hizmet vermeye mecbur oldukları için, fiyat belirleme konusunda, öncelikle ev taşıması yapacak kişilerin ihtiyaçlarını tüm detaylarıyla belirlemesi gerekmektedir.

Evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen ana etkenler


Eşya Niteliği: Evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen en önemli nokta, taşınması gereken eşyalardır. Bu yüzden bir çok evden eve nakliyat firması, taşınacak eşların tesbiti ve doğru fiyat verebilmek için ekspertiz hizmeti vermektedir.

Taşıma mesafesi: Evden eve nakliyat fiyatları , eşyaları teslim alma noktası ile varış noktası arasındaki mesafeye göre doğru orantılı değişmektedir. Şehir içi taşıma işlerinde,  taşınma süreci bir kaç saatte tamamlanırken,  şehirler arası (şehirden şehire) taşınma süreci, bir kaç gün yada 1 hafta süre alabilmektedir.  Taşınma mesafesi, aynı zamanda evden eve nakliyat firmalarının, taşınma işlemleri için kaç personelini taşınma işlemi için, ne kadar süre çalıştırması gerektiğinin de cevabıdır.
3 Firmaların Hizmet Kalitesi:  Evden eve nakliyat firmaları , kaliteli hizmet ve müşterilerine güven verebilmek için K3 Belgesi almak zorundadır. Sektörü içinde kurumsallaşmayı başarabilen firmalar, kaliteli hizmet standartlarını da fiyatlarına yansıtabilmektedir.